Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams
Heerenveen (NED) 27 January 2024 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pien HERSMAN | LN1 | NED | 38,84 | ||
2 | Suzanne SCHULTING | LSA | NED | 38,95 | SB | |
3 | Anna BOERSMA | LN4 | NED | 39,08 | ||
4 | ChloƩ HOOGENDOORN | LN1 | NED | 39,35 | ||
5 | Sylke KAS | LN3 | NED | 39,66 | ||
6 | Myrthe de BOER | LN3 | NED | 39,89 | ||
7 | Sanne WESTRA | LN2 | NED | 40,23 | PR SB | |
8 | Kim TALSMA | LN4 | NED | 40,78 | ||
9 | Aveline HIJLKEMA | LSA | NED | 41,32 | ||
10 | Naomi van der WERF | LSA | NED | 41,45 | ||
11 | Lotte DONDERWINKEL | LA1 | NED | 41,52 | ||
12 | Yael PRENGER | LN2 | NED | 41,60 | ||
13 | Vera van DITSHUIZEN | LN2 | NED | 42,12 | ||
14 | Lidia TEMPERT | LN4 | NED | 42,78 | ||
15 | Emma KOLE | LN1 | NED | 43,05 | ||
WDR | Ilse BIERMA | LB2 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suzanne SCHULTING | LSA | NED | 1.17,96 | SB | |
2 | Sanne WESTRA | LN2 | NED | 1.19,48 | ||
3 | Lidia TEMPERT | LN4 | NED | 1.23,43 | SB | |
4 | Lotte DONDERWINKEL | LA1 | NED | 1.23,78 | PR SB | |
5 | Ilse BIERMA | LB2 | NED | 1.28,35 | SB | |
DNF | Pien HERSMAN | LN1 | NED | DNF | ||
DNF | Pien SMIT | LN1 | NED | DNF |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Naomi van der WERF | LSA | NED | 2.04,21 | ||
2 | Lianne van LOON | LSA | NED | 2.05,57 | PR SB | |
3 | Yael PRENGER | LN2 | NED | 2.08,25 | ||
4 | Veerle van KOPPEN | LN1 | NED | 2.09,16 | ||
5 | Vera van DITSHUIZEN | LN2 | NED | 2.15,01 | ||
WDR | Aveline HIJLKEMA | LSA | NED | WDR | ||
WDR | Emma KOLE | LN1 | NED | WDR | ||
WDR | Isa LEROY | LA1 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
3000m Women 27 January 2024
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin GROOT | LN4 | NED | 4.09,67 | ||
2 | Reina ANEMA | L30 | NED | 4.09,90 | ||
3 | Merel CONIJN | LN3 | NED | 4.11,98 | ||
4 | Lieke HOOGENDOORN | LA1 | NED | 4.23,90 | ||
5 | Sylvia de VRIES | LA2 | NED | 4.24,33 | ||
6 | Bo MENGERINK | LA2 | NED | 4.44,35 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
Native Language Names