Club Kampioenschap Deventer IJsclub
Deventer (NED) 25 January 2020 Source: inschrijven.schaatsen.nl
500m Women 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitte GJALTEMA | LN3 | NED | 44,29 | ||
2 | Lente STRIJTVEEN | LB2 | NED | 46,36 | ||
3 | Joanne SPLIETHOF | LSA | NED | 46,60 | ||
4 | Julia VREDENBERG | LC1 | NED | 47,07 | ||
5 | Suze EGBRING | LC2 | NED | 47,16 | ||
6 | Noëmi de BOER | LC1 | NED | 47,46 | ||
7 | Ellis van HALTEREN | LC1 | NED | 47,86 | ||
8 | Noor HETTINGA | LB1 | NED | 48,21 | ||
9 | Danique DELLINK | LN1 | NED | 48,47 | ||
10 | Céline HAGEN | LC1 | NED | 48,61 | PR SB | |
11 | Cheryl BUITENHUIS | LB1 | NED | 49,17 | SB | |
12 | Jasmijn EGERS | LN1 | NED | 49,19 | ||
13 | Lotte van den NOORT | LB1 | NED | 49,79 | ||
14 | Minke SCHIPPER | LA2 | NED | 49,83 | ||
15 | Pien OUDE HENGEL | LC2 | NED | 50,26 | ||
16 | Lenneke GROOT KOERKAMP | LC1 | NED | 50,60 | ||
17 | Anouk DANNENBERG | LSA | NED | 52,03 | ||
18 | Wietke van RAAIJ | LC1 | NED | 53,16 | ||
19 | Zelda WELGRAVEN | LN1 | NED | 53,31 | ||
20 | Mirjam HULSEBOS | L50 | NED | 54,30 | SB | |
21 | Sara EGERS | LA2 | NED | 54,67 | SB | |
22 | Marion van RIJSWIJK | L50 | NED | 55,71 | PR SB | |
23 | Anna KEIJZER | LB2 | NED | 57,08 | SB | |
24 | Marit UITERLINDEN | LB2 | NED | 57,95 | PR SB | |
25 | Rinske EGERS | LB1 | NED | 1.02,66 | SB | |
26 | Petra KEIJZER | LC2 | NED | 1.05,18 | SB | |
27 | Sophie DOORNEBOS | LB2 | NED | 1.05,54 | SB | |
DQ | Linda van OOSTEROM-GARRITSEN | L35 | NED | DQ |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1000m Women 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suze EGBRING | LC2 | NED | 1.36,94 | ||
2 | Lente STRIJTVEEN | LB2 | NED | 1.37,05 | ||
3 | Julia VREDENBERG | LC1 | NED | 1.37,21 | ||
4 | Noor HETTINGA | LB1 | NED | 1.38,39 | ||
5 | Noëmi de BOER | LC1 | NED | 1.38,43 | PR SB | |
6 | Ellis van HALTEREN | LC1 | NED | 1.39,01 | ||
7 | Lotte van den NOORT | LB1 | NED | 1.41,26 | ||
8 | Cheryl BUITENHUIS | LB1 | NED | 1.43,51 | SB | |
9 | Pien OUDE HENGEL | LC2 | NED | 1.45,87 | ||
10 | Lenneke GROOT KOERKAMP | LC1 | NED | 1.46,28 | ||
11 | Céline HAGEN | LC1 | NED | 1.48,27 | PR SB | |
12 | Wietke van RAAIJ | LC1 | NED | 1.52,95 | PR SB | |
13 | Anna KEIJZER | LB2 | NED | 1.57,82 | SB | |
14 | Marit UITERLINDEN | LB2 | NED | 1.59,81 | PR SB | |
15 | Sophie DOORNEBOS | LB2 | NED | 2.18,47 | SB | |
16 | Petra KEIJZER | LC2 | NED | 2.28,48 | PR SB | |
WDR | Rinske EGERS | LB1 | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
1500m Women 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitte GJALTEMA | LN3 | NED | 2.22,76 | ||
2 | Joanne SPLIETHOF | LSA | NED | 2.32,26 | ||
3 | Jasmijn EGERS | LN1 | NED | 2.32,83 | ||
4 | Linda van OOSTEROM-GARRITSEN | L35 | NED | 2.34,98 | ||
5 | Danique DELLINK | LN1 | NED | 2.35,12 | ||
6 | Minke SCHIPPER | LA2 | NED | 2.42,92 | ||
7 | Marion van RIJSWIJK | L50 | NED | 2.49,34 | PR SB | |
8 | Anouk DANNENBERG | LSA | NED | 2.50,26 | PR SB | |
9 | Mirjam HULSEBOS | L50 | NED | 2.52,79 | SB | |
10 | Sara EGERS | LA2 | NED | 2.56,51 | SB | |
11 | Zelda WELGRAVEN | LN1 | NED | 3.12,39 | PR SB |
PR - Personal Record, SB - Season Best
500m Women - Pupillen 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luna BLUMINK | LYA | NED | 52,62 | ||
2 | Dalanda JALLOH | LYA | NED | 53,76 | PR SB | |
3 | Iris RIETMAN | LYB | NED | 54,63 | PR SB | |
4 | Nienke KRABBENDAM | LYB | NED | 57,53 | ||
5 | Carice BOEKEMA | LYA | NED | 58,50 | ||
6 | Noah BAK | LYB | NED | 59,62 | ||
7 | Marlin SCHOUWSTRA | LYA | NED | 59,66 | ||
8 | Lise KOIER | LYC | NED | 1.05,37 | PR SB | |
9 | Hilde KLOK | LYC | NED | 1.10,92 | ||
10 | Imme OOIJMAN | LYC | NED | 1.10,98 | ||
11 | Imke ALTENA | LYA | NED | 1.13,81 | PR SB | |
WDR | Ineke WESTRA | LYA | NED | WDR | ||
WDR | Janneke BOS | LYA | NED | WDR |
PR - Personal Record, SB - Season Best
100m Women - Pupillen 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aafke ALTENA | LYD | NED | 14,08 | ||
2 | Elin VARENBRINK | LYD | NED | 14,52 | SB | |
3 | Merle MARKVOORT | LYD | NED | 15,18 | ||
4 | Robin STADHOUDERS | LYD | NED | 15,59 | SB | |
5 | Britt SPENKELINK | LYD | NED | 15,83 | SB | |
6 | Blom OOIJMAN | LYD | NED | 16,87 | ||
7 | Coosje SINKE | LYE | NED | 17,12 | SB | |
8 | Rosa KEMPER | LYD | NED | 17,22 | SB | |
9 | Evi CANRINUS | LYF | NED | 17,43 | SB | |
10 | Puk FLIERMAN | LYF | NED | 18,16 | SB | |
11 | Maud NIJENKAMP | LYF | NED | 18,25 | SB | |
12 | Liselot STIEKEMA | LYE | NED | 19,06 | SB | |
13 | Famke ZWART | LYD | NED | 19,18 | SB | |
14 | Minke NIJENHUIS | LYE | NED | 19,51 | SB | |
15 | Eline TORRENGA | LYF | NED | 30,03 | SB | |
16 | Lian de VRIES | LYF | NED | 39,31 | SB |
SB - Season Best
100m Women - Pupillen 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liselot STIEKEMA | LYE | NED | 18,05 | SB | |
2 | Coosje SINKE | LYE | NED | 18,10 | ||
3 | Maud NIJENKAMP | LYF | NED | 18,15 | SB | |
4 | Evi CANRINUS | LYF | NED | 18,28 | ||
5 | Puk FLIERMAN | LYF | NED | 19,17 | ||
6 | Minke NIJENHUIS | LYE | NED | 19,63 | ||
7 | Eline TORRENGA | LYF | NED | 29,04 | SB | |
8 | Iris RIETMAN | LYB | NED | 34,05 | ||
9 | Nienke KRABBENDAM | LYB | NED | 35,73 | ||
10 | Aafke ALTENA | LYD | NED | 36,28 | ||
11 | Noah BAK | LYB | NED | 36,37 | ||
12 | Lian de VRIES | LYF | NED | 37,02 | SB | |
13 | Lise KOIER | LYC | NED | 41,09 | ||
14 | Imme OOIJMAN | LYC | NED | 41,48 | ||
15 | Hilde KLOK | LYC | NED | 42,52 | ||
16 | Britt SPENKELINK | LYD | NED | 43,49 | ||
17 | Merle MARKVOORT | LYD | NED | 43,64 | ||
18 | Blom OOIJMAN | LYD | NED | 44,91 | ||
19 | Robin STADHOUDERS | LYD | NED | 45,76 | ||
20 | Elin VARENBRINK | LYD | NED | 46,54 | ||
21 | Rosa KEMPER | LYD | NED | 48,61 | ||
22 | Famke ZWART | LYD | NED | 52,34 |
SB - Season Best
700m Women - Pupillen 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luna BLUMINK | LYA | NED | 1.15,59 | ||
2 | Dalanda JALLOH | LYA | NED | 1.17,82 | SB | |
3 | Carice BOEKEMA | LYA | NED | 1.24,06 | ||
4 | Marlin SCHOUWSTRA | LYA | NED | 1.24,86 | ||
5 | Imke ALTENA | LYA | NED | 1.46,76 | SB | |
WDR | Ineke WESTRA | LYA | NED | WDR | ||
WDR | Janneke BOS | LYA | NED | WDR |
SB - Season Best
100m Women - Familie 25 January 2020
Rank | Name | Country | Time | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitte GJALTEMA | LN3 | NED | 11,75 | ||
2 | Jorien KRANENBORG | L30 | NED | 12,15 | SB | |
3 | Lente STRIJTVEEN | LB2 | NED | 12,36 | ||
4 | Noor HETTINGA | LB1 | NED | 12,69 | SB | |
5 | Jasmijn EGERS | LN1 | NED | 13,31 | ||
6 | Nienke KRABBENDAM | LYB | NED | 13,79 | ||
7 | Imme OOIJMAN | LYC | NED | 15,24 | ||
8 | Britt SPENKELINK | LYD | NED | 16,77 | ||
9 | Maud NIJENKAMP | LYF | NED | 17,28 | SB | |
10 | Blom OOIJMAN | LYD | NED | 17,49 | ||
11 | Liselot STIEKEMA | LYE | NED | 18,95 | ||
12 | Minke NIJENHUIS | LYE | NED | 19,16 | SB | |
13 | Elin VARENBRINK | LYD | NED | 19,23 | ||
14 | Famke ZWART | LYD | NED | 20,24 | ||
15 | Mariska de GROOT | L45 | NED | 21,31 | SB | |
16 | Annemiek de LEEUW | L? | NED | 23,35 | SB | |
17 | Brenda SPENKELINK | L35 | NED | 24,31 | SB | |
18 | Stefan NIJENHUIS | L? | NED | 24,48 | SB | |
19 | Diet ZWART | L? | NED | 26,96 | SB | |
WDR | Lise KOIER | LYC | NED | WDR |
SB - Season Best
Native Language Names